Rodinné domy
U Kůlen

Rezidenční oblast U Kůlen leží na jižním svahu obce Vysoký Újezd a poskytuje záruku klidu a prosluněných dní. Oblast byla projektována s ohledem na soukromí jejích obyvatel, a proto jsou jednotlivé parcely obklopeny zelení a přírodními koridory, místní široká komunikace je lemována stromořadím a travnatým pásem.

Aktuálně je v prodeji již třetí etapa výstavby, která přirozeně navazuje na již dokončené a uzavírá lokalitu v jeden fungující celek. Vyberte si dům s rovnou nebo šikmou střechou v dispozici 5+kk (178 m²) s velkou zahradou, krytou garáží (31m²) a až 3 koupelnami.

Bungalovy Na Horizontu

Moderní přízemní domy jsou umístěné v krásné lokalitě Na Horizontu v klidné jihovýchodní části obce. Deset bungalovů tvoří společné hnízdo se zahradami orientovanými k sobě a vytváří tak idylický přírodní ostrov.

Stejně jako ostatní lokality, oblast je projektována s důrazem na soukromí a bezpečnost rezidentů, kterou zajišťuje přírodní koridory, široká ulice, stromořadí a travnatý pás.

Bungalovy jsou zkolaudovány a připraveny k nastěhování.

Pozemky pro vlastní
výstavbu

Několik lokalit je vyčleněno pro prodej pozemků připravených k realizaci vlastní stavby.

Pozemky prodáváme kompletně zasíťované a připravené ke stavbě. Rozvody vody a kanalizace jsou nově postavené, vysokorychlostní připojení k internetu zajišťuje optický kabel. Vodu na pozemky vedeme z vodního zdroje Káraný.

Klademe důraz na udržení kvalitního a vkusného prostředí. Základem je respektování pravidel pro stavbu vlastního domu, která vycházejí z územního plánu obce a našich regulativů.

Byty a řadové domy
v centru

V centru obce jsme v roce 2020 úspěšně dokončili výstavbu 28 bytů a 35 řadových domů.

Společně s rezidenční výstavbou zde vzniklo moderní centrum s obchody, restaurací, službami i odpočinkovými a parkovými prvky.

Interaktivní
mapa

Vyberte si dům nebo pozemek v naší interaktivní mapě.