Byty a řadové domy
v centru

Pohodlné bydlení se službami po ruce. Lokalita Zámecké zahrady leží v centru Vysokého Újezdu. Současná náves obce tu plynule přechází v nové náměstí s obchody i odpočinkovými a parkovými prvky.

Na náměstí navazují dva nízké bytové domy a 36 řadových domů se zahradou a garáží. Nemovitosti v centru obce jsou určené hlavně těm, kteří hledají bydlení v harmonickém prostředí, ale s komfortem městské čtvrti.

Rodinné domy
se zahradou

Rezidenční oblast U Kůlen leží na jižním svahu obce Vysoký Újezd a poskytuje záruku klidu, prosluněných dní a optimistické atmosféry. Oblast byla projektována s ohledem na soukromí jejích obyvatel, a proto jsou jednotlivé parcely obklopeny zelení a přírodními koridory, místní široká komunikace je lemována stromořadím a travnatým pásem.

U Kůlen stavíme 32 nadčasových rodinných domů, které jsou vyprojektovány v elegantním duchu s důrazem na funkci i cenovou efektivitu. Pohodlí celé rodině zajistí velkoryse pojaté prostory a vzdušnost interiérů, které jsou pro všechny domy společné (198 m², 5+kk). Klid a soukromí podtrhují velké zahrady.

Pozemky pro vlastní
výstavbu

Ve Vysokém Újezdu jsme vyprojektovali 10 menších lokalit s pozemky pro ty, kteří dávají přednost stavbě vlastního domu. Některá místa jsou blíže centru obce, jiná jsou spíše v soukromí u lesa, atraktivní místa najdete také v blízkosti golfového areálu.

Pozemky jsou kompletně zasíťované a připravené ke stavbě. Rozvody vody a kanalizace jsou nově postavené, vysokorychlostní připojení k internetu zajišťuje optický kabel. Vodu na pozemky vedeme z vodního zdroje Káraný.

Klademe důraz na udržení kvalitního a vkusného prostředí. Základem je respektování pravidel pro stavbu vlastního domu, která vycházejí z územního plánu obce a našich regulativů.

Základní pravidla

Interaktivní
katalog

Jednotlivé části projektu jsou v různých fázích výstavby. Prohlížejte si aktuální stav nabídky a ceny domů, bytů i pozemků v naší interaktivní mapě.