Rodinná idyla
na slunné zahradě

Poklidná široká ulice se vine kolem 32 designových domů. Před jedním ještě leží kola a koloběžky z právě skončené Velké ceny U Kůlen, zatímco malí závodníci již metají salta na trampolíně. Tatínci obdivují nový Petrův gril, maminky se domlouvají na společném výletě. Tak se žije U Kůlen. V domech vyprojektovaných v elegantním duchu s důrazem na funkci i cenovou efektivitu. Patrové objekty nabízí vkusnou jednoduchost, praktickou orientaci vůči světovým stranám a nízké provozní náklady.

Prosluněná lokalita
U Kůlen

Oblast byla projektována s ohledem na soukromí svých obyvatel. Jednotlivé pozemky jsou odděleny živým plotem a v duchu venkovské estetiky lemuje ulici stromořadí a travnatý pás. U Kůlen leží na jižním svahu Vysokého Újezdu a do nálady místních se každý den promítají paprsky slunce.

Rodinné domy
se zahradou

V domě s plochou 185 m2 a uspořádáním 5+kk se budete cítit volně a ve dvou šatnách, velké garáži a technické místnosti se najde dost úložných prostorů pro celou rodinu. Z obýváku vkročíte rovnou na velkou zahradu (až 952 m2), na které je dost prostoru pro bazén, venkovní posezení i ovocné stromy. Součástí domu je garáž a zahradní domek.

Domy splňují nejvyšší energetickou hospodárnost třídy A.

Standardy

Koupelna 1
Koupelna 2
Obývací pokoj
Koupelna 1Sádrový podhledKeramické obkladyAkrylátová vanaZávěsné keramické WCSprchový žlábekKruhové keramické umyvadlo bez přepaduBarevná plastová oknaSkleněná sprchová zástěnaZapuštěná bodová světla
Koupelna 2Sádrový podhledKeramické obkladyAkrylátová vanaZávěsné keramické WCSprchový žlábekKruhové keramické umyvadlo bez přepaduBarevná plastová oknaSkleněná sprchová zástěnaZapuštěná bodová světla
Obývací pokojbarevná plastová oknasádrová omítkalaminátová podlaha s bílou obvodovou lištou

Ceník nemovitostí
v oblasti U Kůlen

Podívejte se v interaktivní mapě na ceny, umístění a dostupnost rodinných domů U Kůlen.