Rodinná idyla na velké
slunné zahradě

Poklidná široká ulice se vine kolem designových rodinných domů. Na zahradách je živo. Děti skáčou na trampolíně, rodiče připravují společné grilování. Tak se žije U Kůlen. V domech vyprojektovaných v elegantním duchu s důrazem na funkci i cenovou efektivitu.

Patrové objekty nabízí vkusnou jednoduchost, praktickou orientaci vůči světovým stranám a nízké provozní náklady včetně vlastní jímky na dešťovou vodu pro zalívaní zahrady a parkovacího stání pro další dva automobily.

Přijďte se podívat do vzorového domu, jak se U Kůlen skutečně žije. Domluvte si termín prohlídky na telefonu 773 794 328. Vzorový dům najdete na adrese Jana Kreisla 814, Vysoký Újezd.

Prosluněná lokalita
U Kůlen

Oblast byla projektována s ohledem na soukromí svých obyvatel. Jednotlivé pozemky jsou odděleny živým plotem a v duchu venkovské estetiky lemuje ulici stromořadí a travnatý pás. U Kůlen leží na jižním svahu Vysokého Újezdu a do nálady místních se každý den promítají paprsky slunce. Neobávejte se další nudné satelitní zástavby. Společně s architekty jsme zkombinovali domy s rovnou střechou a sedlovou. Domy s rovnou střechou navíc nabízíme v různých barevných kombinací fasád.

Dost místa pro bazén i flotilu kol

V domě s plochou 178 m2, uspořádáním 5+kk a promyšlenými dispozicemi včetně dvou šaten, velké garáže a technické místnosti se najde dost úložných prostorů pro celou rodinu.

Zahrady velké až 1 124 m² jsou dost prostorné na to, aby se na ně vešel bazén, venkovní posezení, dětský hrací koutek i ovocné stromy.

Standardy

Koupelna
Obývací pokoj
Koupelna Sádrový podhledKeramické obkladyAkrylátová vanaZávěsné keramické WCSprchový žlábekKruhové keramické umyvadlo bez přepaduBarevná plastová oknaSkleněná sprchová zástěnaZapuštěná bodová světla
Obývací pokoj barevná plastová oknasádrová omítkalaminátová podlaha s bílou obvodovou lištou

Ceník domů
U Kůlen

Podívejte se v interaktivní mapě na ceny, umístění a dostupnost rodinných domů U Kůlen.