Předrezervace
Máte-li o nemovitost zájem, nabízíme tzv. předrezervaci. Během předrezervace nemovitost nenabízíme nikomu dalšímu a vy máte čas zvážit své rozhodnutí.
Rezervace
Během předrezervace pro vás připravíme rezervační smlouvu. Součástí rezervační smlouvy je poplatek ve výši 150 000 Kč splatný do 5 dnů od podpisu. Tato částka se stane součástí kupní ceny.
Smlouva s námi
Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SBK). V tuto chvíli stačí splatit 15 % z kupní ceny (včetně DPH) do 10 dní od podpisu smlouvy.
85 % po kolaudaci
Zbylých 85 % z kupní ceny zaplatíte až po kolaudaci (do 10 dní). Zároveň spolu uzavřeme kupní smlouvu. V průběhu celého procesu jsme Vám stále k dispozici prostřednictvím klientského portálu a společně tak zajistíme bezproblémový proces celé koupě.

Financování
hypotékou Crestyl

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti hypotéce Crestyl. Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejnižší možné úrokové sazby a speciální slevy.

  • Odhad zdarma
  • Nulový poplatek za zpracování
  • Nejnižší úroková sazba
  • Fixace úrokové sazby do doby kolaudace
  • Vyřízení veškeré komunikace zdarma s bankou i dalšími institucemi
  • Zrychlené vyřízení hypotéky
  • Aktuální úroková sazba od 5,64%

S financováním vám poradí

Ing. Matúš Kuchálik, €FA
Finanční poradce společnosti Partners

Finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice a je držitelem evropského certifikátu €FA. Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím Matúše Kuchálika, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.

E-mail
matus.kuchalik@partners.cz

777 330 118