Zájem o koupi
Když se vám dům nebo pozemek líbí, domluvte si s námi schůzku, rádi vás Vysokým Újezdem provedeme osobně.
Vaše rezervace
Máte-li zájem o koupi, připravíme pro vás rezervační smlouvu a nemovitost vám zarezervujeme. Rezervační poplatek 150 000 Kč je splatný do 10 dnů od podpisu smlouvy a je součástí kupní ceny.
Smlouva s námi
Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SBK). V tuto chvíli stačí splatit 15 % z kupní ceny (včetně DPH) do 10 dní od podpisu smlouvy.
Až 85 % z ceny po kolaudaci
Až 85 % z kupní ceny budete moci zaplatit až po kolaudaci, kdy již lze očekávat pokles úrokových sazeb. Zároveň společně uzavřeme kupní smlouvu.

Financování
hypotékou Crestyl

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti hypotéce Crestyl. Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejnižší možné úrokové sazby a speciální slevy.

  • Odhad zdarma
  • Nulový poplatek za zpracování
  • Nejnižší úroková sazba
  • Fixace úrokové sazby do doby kolaudace
  • Vyřízení veškeré komunikace zdarma s bankou i dalšími institucemi
  • Zrychlené vyřízení hypotéky
  • Aktuální úroková sazba od 5,64%

S financováním vám poradí

Ing. Matúš Kuchálik, €FA
Finanční poradce společnosti Partners

Finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice a je držitelem evropského certifikátu €FA. Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím Matúše Kuchálika, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.

E-mail
matus.kuchalik@partners.cz

777 330 118