Zájem o koupi
Když se vám byt, dům nebo pozemek líbí, domluvte si s námi schůzku, rádi vás Vysokým Újezdem provedeme osobně.
Vaše rezervace
Máte-li zájem o koupi, připravíme pro vás rezervační smlouvu a nemovitost vám zarezervujeme. Rezervační poplatek 150 000 Kč je splatný do 5 dnů od podpisu smlouvy a je součástí kupní ceny.
Smlouva s námi
Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SBK). V tuto chvíli stačí splatit 20 % z kupní ceny (včetně DPH) do 10 dní od podpisu smlouvy.
Až 80 % z ceny po kolaudaci
Až 80 % z kupní ceny budete moci zaplatit až po kolaudaci. Zároveň společně uzavřeme kupní smlouvu.

Financování
hypotékou Crestyl

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti hypotéce Crestyl. Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejnižší možné úrokové sazby a speciální slevy.

  • Odhad zdarma
  • Nulový poplatek za zpracování
  • Nejnižší úroková sazba
  • Fixace úrokové sazby do doby kolaudace

Spočítejte si orientační splátku hypotéky

Kolik potřebujete půjčit?
500,000 Kč
50,000,000 Kč
Jak dlouho chcete splácet?
1 rok
30 let
Orientační splátka
0
Počet splátek
240
Celkem zaplatíte
6,720,960 Kč
Orientační sazba
2.89 %
Orientační RPSN
2,95 %

S financováním vám poradí

Ing. Matúš Kuchálik, €FA
Finanční poradce společnosti Partners

Finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice a je držitelem evropského certifikátu €FA. Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím Matúše Kuchálika, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.

E-mail
matus.kuchalik@partners.cz

777 330 118