Vše po ruce na jednom patře

Pro rodiny, které rády tráví hodně času venku a užívají si každou společnou chvilku, jsou bungalovy ideální volbou. Umístění všech místností v jednom přízemním podlaží je nesmírně pohodlné a oceníte ho doslova každý den.

Přímá návaznost obytných prostor na terasu přirozeně rozšiřuje pocit z volného prostoru a pohled do zelené zahrady vás při každém vyhlédnutí z okna nesmírně uklidní. Bezbariérový přístup si budete pochvalovat nejen ve staří, ale také s batolícími se dětmi.

Na Horizontu a všude kousek

Lokalita Na Horizontu je poklidná část obce, ze které dojdete za 10 minut do centra. Svým umístěním na okraji pole nabízí hezké výhledy a pocit života na venkově. Jen si představte, jak s dětmi pouštíte za domem draka nebo jim pomáháte stavět jejich první bunkr v kukuřici.

Z ložnice rovnou na zahradu

Každý o tom sní, málokdo to zažívá. Vstát ráno z postele a jít se nadechnout ven na terasu. Zahrada v našem bungalovu je přímo přístupná nejen z obývacího pokoje, ale také z hlavní ložnice. 

Bungalovy s dispozicemi 4+kk se dvěma koupelnami, krytou garáží a parkovacím stáním pro další dvě auta jsou vyprojektovány s důrazem na praktičnost, nadčasový design a energetickou nenáročnost včetně fotovoltaické elektrárny na střeše objektu. 

Standardy

Koupelna
Obývací pokoj
Koupelna Sádrový podhledKeramické obkladyAkrylátová vanaZávěsné keramické WCSprchový žlábekKruhové keramické umyvadlo bez přepaduBarevná plastová oknaSkleněná sprchová zástěnaZapuštěná bodová světla
Obývací pokoj barevná plastová oknasádrová omítkalaminátová podlaha s bílou obvodovou lištou

Ceník bungalovů
Na Horizontu

Podívejte se v interaktivní mapě na ceny, umístění a dostupnost bungalovů Na Horizontu.