Naše vize

Budujeme místo, kde se lidé budou cítit dobře. Kde se ze sousedů budou stávat přátelé a z dětí kamarádi na celý život.

K Vysokému Újezdu chovám výjimečný vztah a také cítím velký respekt. Stavíme zde nové městečko, které bude místem pro život stovkám rodin po několik dalších generací.
Omar Koleilat
CEO Crestyl

Urbanizace obce

Vysoký Újezd stavíme s výhledem na desítky let, záleží nám proto na tom, aby vše bylo kvalitně řešené. Postavili jsme vlastní čističku odpadních vod, nově jsou vybudované rozvody vody a kanalizace. Voda má příznivé pH i obsah minerálů, má nízkou tvrdost a neničí vodovodní baterie a domácí spotřebiče. Zdrojem vody je vodárna Káraný. Vysokorychlostní internet zajišťuje optický kabel, na pozemcích je dovedené pro IP TV a satelit. Kapacitně je vše řešené pro budoucí růst obyvatel.

Infrastruktura citlivě navazuje na původní vesnici a v mnohém ji doplňuje. Rozdělení do několika rezidenčních čtvrtí přirozeně buduje sousedské vazby a podtrhuje charakter jednotlivých lokalit. Výstavba v obci si drží svůj standard a charakter. Domy mají stanovenou výšku, zastavěná plocha je na každém pozemku do 30 %, ulice jsou široké, přehledné a lemují je travnaté pásy a stromořadí.

Lokalita v srdci přírody
25 minut do centra Prahy

Vysoký Újezd leží ve směru Praha západ a metro Zličín je autem jen 15 minut. Přes to můžete bydlet uprostřed přírody, dýchat čistý vzduch, nechat své děti vyrůstat venku a současně si užívat pohodlí moderního bydlení.

Infrastruktura v obci

Vysoký Újezd stavíme s výhledem na desítky let, záleží nám proto na tom, aby vše bylo kvalitně řešené. Postavili jsme vlastní čističku odpadních vod, která čistí vodu i pro okolní obce a je připravena na budoucí rozvoj lokality. Voda má příznivé pH i obsah minerálů, má nízkou tvrdost a neničí vodovodní baterie a domácí spotřebiče. Zdrojem vody je vodárna Káraný.

Rozvod vody a kanalizace jsou nově postavené, čisté a kapacitně řešené pro budoucí růst obyvatel. Vysokorychlostní internet zajišťuje optický kabel, na pozemcích je dovedené pro IP TV a satelit.

Interaktivní
mapa

Vyberte si dům nebo pozemek v naší interaktivní mapě.

O Crestylu

Nestavíme jen další domy… Do lokalit vnášíme život, kde se lidé budou cítit dobře. Kde se ze sousedů budou stávat přátelé a z dětí kamarádi na celý život. Rozvíjíme lokalitu, staráme se o veřejné prostory a dokážeme pochopit individuální sny o bydlení. Zlepšování životních standardů je naším dlouhodobým cílem. Důkazem toho, že se to daří, jsou každoroční ocenění za naše projekty.

Mezinárodní rozhled a zkušenosti vnášíme do lokálních řešení tak, aby výsledná podoba byla funkční a obstála za desítky let. Zásadní roli v tom hraje spolupráce se špičkovými architekty a designéry, a šetrnost k životnímu prostředí.