Naše vize

Budujeme místo, kde se lidé budou cítit dobře. Kde se ze sousedů budou stávat přátelé a z dětí kamarádi na celý život.

K Vysokému Újezdu chovám výjimečný vztah a také cítím velký respekt. Stavíme zde nové městečko, které bude místem pro život stovkám rodin po několik dalších generací.
Omar Koleilat
CEO Crestyl

Urbanizace obce

Stavíme novou obec včetně vlastní infrastruktury, která citlivě navazuje na původní vesnici a v mnohém ji doplňuje. Rozdělení do několika rezidenčních čtvrtí přirozeně buduje sousedské vazby a podtrhuje charakter jednotlivých lokalit.

Podporujeme rozvoj místních služeb a pečlivě vybíráme skladbu nájemníků do komerčních prostorů, aby nic nechybělo a každý si našel, co potřebuje. V obci je prodejna Žabka, restaurace, kosmetický salon nebo fitko.

Výstavba v obci si drží svůj standard a charakter. Domy mají stanovenou výšku, zastavěná plocha je na každém pozemku do 30 %, ulice jsou široké, přehledné a lemují je travnaté pásy a stromořadí.

Lokalita v srdci přírody
25 minut do centra Prahy

Vysoký Újezd leží ve směru Praha západ a metro Zličín je autem jen 15 minut. Přes to můžete bydlet uprostřed přírody, dýchat čistý vzduch, nechat své děti vyrůstat venku a současně si užívat pohodlí moderního bydlení.

Infrastruktura v obci

Vysoký Újezd stavíme s výhledem na desítky let, záleží nám proto na tom, aby vše bylo kvalitně řešené. Postavili jsme vlastní čističku odpadních vod, která čistí vodu i pro okolní obce a je připravena na budoucí rozvoj lokality. Voda má příznivé pH i obsah minerálů, má nízkou tvrdost a neničí vodovodní baterie a domácí spotřebiče. Zdrojem vody je vodárna Káraný.

Rozvod vody a kanalizace jsou nově postavené, čisté a kapacitně řešené pro budoucí růst obyvatel. Vysokorychlostní internet zajišťuje optický kabel, na pozemcích je dovedené pro IP TV a satelit.

Interaktivní
katalog

Vyberte si dům nebo pozemek v naší interaktivní mapě.

O Crestylu

Nestavíme jen další domy… Do lokalit vnášíme život, kde se lidé budou cítit dobře. Kde se ze sousedů budou stávat přátelé a z dětí kamarádi na celý život. Rozvíjíme lokalitu, staráme se o veřejné prostory a dokážeme pochopit individuální sny o bydlení. Zlepšování životních standardů je naším dlouhodobým cílem. Důkazem toho, že se to daří, jsou každoroční ocenění za naše projekty.

Mezinárodní rozhled a zkušenosti vnášíme do lokálních řešení tak, aby výsledná podoba byla funkční a obstála za desítky let. Zásadní roli v tom hraje spolupráce se špičkovými architekty a designéry, a šetrnost k životnímu prostředí.